Podział Punktów W Ścinawie

2020-10-25 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odra Total Ścinawa w dzisiejszym meczu podzieliła się punktami z Orlą Wąsosz. Pierwsze minuty zapowiadały grad goli na stadionie Miejskim w Ścinawie. Orla po rzucie rożnym objęła prowadzenie w tym meczu już w 7 minucie. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać Odra potrzebowała zaledwie trzech minut. Jakub Kruk z linii 16 metra uderzył precyzyjnie i doprowadził do wyrównania.
Wydawało się że po tej bramce Odra przejmie już inicjatywę na boisku.
Nic takiego się jednak nie stało, goście nie oddali pola grając z dużą determinacją. Sytuacja w tabeli zmusza Orlę do walki w każdym spotkaniu nie inaczej było też w Ścinawie. Orla objęła prowadzenie na 1:2 w meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Odra ponownie musiała gonić wynik, tylko że w ataku miała problemy.
Zawsze coś przy tych akcjach do końca nie zagrało, brakowało postawienia przysłowiowej kropki nad i.

Odra mogła upatrywać swoich szans w stałych fragmentach gry w których naprawdę była groźna.
Kilkakrotnie kotłowało się pod bramką Orli w drugiej połowie spotkania. Jednak nie zawsze udawało się celnie uderzyć, ale po kilku próbach w końcu padła oczekiwana bramka na 2:2. Dośrodkowaniu z rzutu rożnego Damiana Maśleja wykończył Patryk Obiała, jego uderzenie głową było nie do obrony. Odra mogła wyjść na prowadzenie w tym meczu, a bliski szczęścia był Damian Cichuta po jego uderzeniu z wolnego piłka po interwencji bramkarza odbiła się od poprzeczki. Odry remis nie zadowalał i zespół zaangażował większą ilość zawodników w atak na bramkę Orli, co spowodowało że otwierały się przestrzenie na groźne kontrataki gości.
No i stało się akcja Orli w 90 minucie meczu zakończyła się bramką, przy pierwszym strzale nasz bramkarz
jeszcze dał radę, ale przy dobitce nie miał już szans. Orla wychodzi na prowadzenie 2:3. Mogło by się wydawać że to już jest koniec emocji w Ścinawie, nic bardziej mylnego w doliczonym czasie gry faulowany w polu karnym był Dawid Seta, który szukał pozycji do strzału przy rzucie rożnym. Do jedenastki podszedł Patryk Długosz, który wykorzystał szansę zdobywając gola na 3:3. Mecz był zacięty i wyrównany chyba żadna z drużyn nie zasłużyła na porażkę w tym spotkaniu. Chociaż podział punktów zapewne żadnej z drużyn nie zadowala.

Bramki zdobyli:
Jakub Kruk 10′ – as. Patryk Długosz (Odra)
Patryk Obiała 78′ – as. Damian Maślej (Odra)
Patryk Długosz 90’+2 – rzut karny (Odra)
7′ Robert Sobieraj (Orla)
52′ Piotr Birk (Orla)
90′ Hubert Kornicki (Orla)

Odra Total Ścinawa wystąpiła w składzie:

30 Kamil Marusiak, 14 Patryk Obiała, 99 Dawid Boguń, 77 Marcin Cichuta, 23 Damian Cichuta,
10 Patryk Długosz 17 Jakub Kruk (60′), 55 Pedro Motta Rodrigues, 11 Maciej Postoł, 3 Dawid Seta, 8 Dawid Trawka (70′)
Skład rezerwowy: 19 Damian Maślej (60′), 22 Robert Dziedzina (70′), 6 Kacper Bielica, 45 Adrian Koziarz, 18 Jakub Wojciechowski, 98 Patryk Mandziak