Beniaminek z Osiecznicy Pokazał Charakter

Beniaminek z Osiecznicy Pokazał Charakter

2020-08-10 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odra z Osiecznicy nie wywiozła oczekiwanych trzech punktów, choć była ku temu okazja.

Mecz obfitował w dużą ilość podbramkowych sytuacji z obydwu stron. Pierwszą połowę spotkania trzeba zdecydowanie zaliczyć dla naszego zespołu. Odra stworzyła sobie na początku spotkania kilka 100% sytuacji m.in. rzut karny który nie został zamieniony na bramkę,a wykorzystali tylko dwie. Najpierw Damian Cichuta po podaniu Patryka Długosza posłał piłkę obok wychodzącego bramkarza i umieścił ją w siatce rywali. Następnie Patryk Obiała po podaniu Adriana Koziarza zdobywa gola do szatni,  płaskim strzałem w lewy róg bramki nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Leśnik w pierwszych 45 minutach zagrażał bramce Odry, ale nie miał tyle klarownych sytuacji  do zdobycia bramek co nasz zespół. W drugiej odsłonie meczu Leśnik był bardzo zdeterminowany do odmienienia losów tego spotkania. Nasz zespół za bardzo cofnięty zbyt często dawał Leśnikowi szansę do oddawania strzałów  z okolic szesnastego metra od naszej bramki.
Bramkę kontaktową Leśnik zdobył już po 10 minutach gry drugiej połowy co pobudziło nie tylko  zawodników ale i trybuny, wynik 1:2 utrzymał się krótko. Patryk Obiała szybko podniósł zespół zainicjował akcję po której Jakub Kruk wyszedł sam na sam z bramkarzem Leśnika, uderzył w prawy długi róg bramki i było 1:3. Ostatni kwadrans to napór gospodarzy, który przynosi efekt w postaci dwóch strzelonych bramek 78″ i 80″ minuta meczu.
Nie udało się utrzymać wypracowanej przewagi, pomimo tego że dwukrotnie Odra w tym meczu prowadziła różnicą dwóch bramek.
Mecz zakończył się remisem 3:3.

⚽️ Damian Cichuta as. Patryk Długosz

⚽️ Patryk Obiała as. Adrian Koziarz
⚽️ Jakub Kruk as. Patryk Obiała

Kadra Odry:
Kamil Marusiak, Marcin Cichuta, Dawid Seta, Maciej Postoł, Adrian Koziarz
Dawid Trawka, Kacper Bielica, Patryk Długosz, Patryk Obiała, Jakub Kruk,Damian Cichuta.
Wojciech Strzemski, Jakub Wojciechowski, Roman Bilewicz, Kacper Perczyński, Kacper Podgórski, Patryk Mandziak

Leśnik Odra 3 3 (2)
« z 58 »