Beniaminek z Osiecznicy Pokazał Charakter

2020-08-10 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odra z Osiecznicy nie wywiozła oczekiwanych trzech punktów, choć była ku temu okazja.

Mecz obfitował w dużą ilość podbramkowych sytuacji z obydwu stron. Pierwszą połowę spotkania trzeba zdecydowanie zaliczyć dla naszego zespołu. Odra stworzyła sobie na początku spotkania kilka 100% sytuacji m.in. rzut karny który nie został zamieniony na bramkę,a wykorzystali tylko dwie. Najpierw Damian Cichuta po podaniu Patryka Długosza posłał piłkę obok wychodzącego bramkarza i umieścił ją w siatce rywali. Następnie Patryk Obiała po podaniu Adriana Koziarza zdobywa gola do szatni,  płaskim strzałem w lewy róg bramki nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Leśnik w pierwszych 45 minutach zagrażał bramce Odry, ale nie miał tyle klarownych sytuacji  do zdobycia bramek co nasz zespół. W drugiej odsłonie meczu Leśnik był bardzo zdeterminowany do odmienienia losów tego spotkania. Nasz zespół za bardzo cofnięty zbyt często dawał Leśnikowi szansę do oddawania strzałów  z okolic szesnastego metra od naszej bramki.
Bramkę kontaktową Leśnik zdobył już po 10 minutach gry drugiej połowy co pobudziło nie tylko  zawodników ale i trybuny, wynik 1:2 utrzymał się krótko. Patryk Obiała szybko podniósł zespół zainicjował akcję po której Jakub Kruk wyszedł sam na sam z bramkarzem Leśnika, uderzył w prawy długi róg bramki i było 1:3. Ostatni kwadrans to napór gospodarzy, który przynosi efekt w postaci dwóch strzelonych bramek 78″ i 80″ minuta meczu.
Nie udało się utrzymać wypracowanej przewagi, pomimo tego że dwukrotnie Odra w tym meczu prowadziła różnicą dwóch bramek.
Mecz zakończył się remisem 3:3.