Chrobry Pokazał Moc

2020-08-30 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

To nie był dobry poranek dla Odry-Total Ścinawa w Głogowie.

Rezerwy Chrobrego rozegrały bardzo dobre spotkanie i dominowały na boisku przez większą część meczu.
Już do przerwy Chrobry prowadził 3:0, a Odra w tej części gry niewiele miała do powiedzenia.
W drugiej połowie próba ratowania wyniku skończyła się dla naszego zespołu kolejnymi bramkami dla Głogowian. Odra miała kilka minut przebłysku w drugiej połowie meczu. Wypracowując sobie między innymi sytuację po której Patryk Długosz zdobył gola po podaniu Dawida Bogunia. Ale to było wszystko na co było stać nasz zespół w tym spotkaniu. Wynik 6:1 dla Chrobrego może zbyt wysoki, ale wygrana jak najbardziej zasłużona. Jest czas na wyciągnięcie wniosków po tym spotkaniu, teraz zespół odpocznie od ligi na dwa tygodnie.

Skład Odra-Total Ścinawa:
Kamil Marusiak, Adrian Koziarz, Dawid Seta, Dawid Boguń, Marcin Cichuta, Dawid Trawka (C), Damian Cichuta, Jakub Kruk, Pedro Motta, Patryk Obiała, Patryk Długosz.