Damian&Damian Show !

27 maja 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Odra Total Ścinawa pokonała w dniu wczorajszym na własnym boisku Orlę Wąsosz 4:1.

Początek spotkania ułożył się dobrze dla naszego zespołu i już w 6 minucie Damian Maślej zdobył gola oddając strzał
z okolic 16 metra od bramki Wójcika. Odra znacznie przeważała w pierwszej połowie tego spotkania stwarzając sobie kilka dogodnych  sytuacji do zdobycia następnych goli.
Goście bardzo nieśmiało zaczęli to spotkanie i nie stwarzali zbyt dużego zagrożenia pod naszą bramką. Przewagę Odry udokumentował bramką do szatni w 45 minucie meczu Damian Maślej z którym obrońcy Orli mieli największy problem w tym spotkaniu.
Druga odsłona meczu to już bardziej śmielsze poczynania gości,  którzy nie mieli już nic do stracenia i musieli mocniej zaatakować. W 62 minucie sędzia dopatruje się faulu na zawodniku Orli w polu karnym i dyktuje rzut karny. Jedenastkę wykorzystuje Jakub Kobyliński i goście łapią kontakt w meczu. Kilka minut później Orla miała szansę na wyrównania, ale zawodnik gości będąc sam na sam z naszym bramkarzem fatalnie przestrzelił. Można powiedzieć że to było wszystko na co było stać Orlę w tym spotkaniu. Odra zaś nie rezygnowała z podwyższenia wyniku i w  78 minucie pierwszą swoją bramkę
 w tym meczu zdobywa Damian Cichuta, a drugi raz trafia w doliczonym czasie gry i ustala tym samym wynik spotkania na 4:1  Odra odnosi zasłużone zwycięstwo i utrzymuje czwartą pozycję w tabeli.

Żółte kartki

44′ Robert Dziedzina (Odra)
83′ Błażej Bojanowski (Orla)