Derbowy Pojedynek Na Remis

5 maja 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Odra Total Ścinawa zremisowała w derbowym pojedynku ze Spartą Rudna na własnym boisku 1:1.

Pierwsza połowa była dość wyrównanym widowiskiem, nie brakowało sytuacji podbramkowych  z jednej i drugiej strony. Dopiero w drugiej połowie zawiązała się lekka przewaga naszego zespołu, było coraz więcej akcji z których mogły paść gole. W akcji z 63 minuty meczu Dawid Boguń wyłożył piłkę dla Patryka Długosza, a ten uderzył  w prawy róg bramki bronionej przez Kijewskiego i prowadziliśmy w meczu 1:0. Sparta dążyła do wyrównania, a Odra do podwyższenia wyniku, mecz był zacięty jak na derby przystało nie można było na pewno odmówić zawodnikom woli walki w tym spotkaniu.
Końcówka meczu, a w zasadzie czas doliczony zadecydował o losach tego spotkania. Dośrodkowanie z prawej strony boiska Glazera wykorzystał Oruba i w ostatniej akcji tego meczu dał remis swojemu zespołowi.