Długa Majówka na boiskach

9 maja 2017 Wyłącz przez Jacek Wołoch
Udostępnij

29.04.2017r –  Niespodziewanie ciężkie spotkanie dla lidera , który wybrał się do ostatniej drużyny w tabeli Klasy Okręgowej Przyszłości Prusice. Podopieczni Tomasza Wołocha wygrali 2:1, a do tego prusiczanie w 90 minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Bramki dla MKS ODRA-TOTAL Ścinawa zdobyli : Grzegorz LICHWA i Dawid SETA.

03.05.2017r – Spotkanie rozgrywane w środowe popołudnie przebiegało zdecydowanie pod dyktando ścinawian, którzy nie pozwalali na zbyt wiele swoim rywalom. Pewnie wygrywając z Chojnowianką Chojnów 10:1. W tak wysokim zwycięstwie dużą zasługę miał Jakub KRUK, który swoim rywalom zaaplikował aż pięć bramek. Trzy dołożył Michał PIECHUTA, jedną Grzegorz LICHWA i również jedną chojnowianie strzelili do własnej bramki.

06.05.2017r – To spotkanie miało odpowiedź na wiele pytań, a podstawowym było to czy MKS ODRTA-TOTAL Ścinawa jest w stanie przeciwstawić się rozpędzonej „maszynie” trenera Pedryca. Okazało się, że Prochowiczanka nie taka straszna faworytom i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla ODRY zdobył Dawid SETA.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w dniu 14 maja 2017r. godzina 17.00, tym razem MKS ODRA-TOTAL Ścinawa zmierzy się na wyjazdowym spotkaniu w Chobieni z tamtejszą ODRĄ.