Dwa Oblicza Zespołu

15 września 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Od samego początku wiadomo było że w meczu z liderem grupy naszemu zespołowi nie będzie łatwo. Ale po pierwszych 45 minutach można było być już optymistą, że uda się w Jędrzychowicach uzyskać korzystny wynik.

Odra rozpoczęła bardzo dobrze to spotkanie bez respektu dla rywala, były akcje oskrzydlające z sytuacjami podbramkowymi. Lepiej weszliśmy w ten mecz, który z upływem czasu jednak zaczął się wyrównywać. Ale to Odra miała bardziej klarowne sytuacje do zdobycia gola w pierwszej połowie tego spotkania. Najdogodniejszą okazję po bardzo dobrym dośrodkowaniu Patryka Długosza do zdobycia gola miał  Damian Cichuta, który z 5 metra uderzał piłkę głową, ale niestety nie udało mu się umieścić jej w bramce Apisu.
Do przerwy 0:0, a po przerwie to już nie była ta sama Odra. Na drugą połowę wyszedł zespół, który dobrą dyspozycję
z pierwszych 45 minut zostawił w szatni.
Od pierwszych minut drugiej połowy pod naporem gospodarzy zostaliśmy zepchnięci do obrony. Efektem tego była bramka zdobyta w 57 minucie przez Kurianowicza. W zaledwie 7 minut później podwyższa wynik na 2:0 Piechno co ustawia już w tym momencie mecz,  który toczy się już głównie pod dyktando gospodarzy.  Na złapanie kontaktu miał szanse jeszcze Patryk Długosz ale po strzale z okolic narożnika  5 metra od bramki rywali nie udało mu się umieścić piłki  w prawym górnym rogu bramki Apisu. W doliczonym czasie gry  Piechno strzela swoją drugą bramkę w meczu a trzecią dla Apisu. Mecz kończy się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

Zabrakło konsekwencji i koncentracji z pierwszej połowy meczu, kiedy zespół był dobrze ustawiony i radził sobie w tej części gry z gospodarzami.

Kalendarz rozgrywek ułożył się dla naszej drużyny niekorzystnie, po meczach z Chrobrym i Apisem,  już w środę 18 września w 3 rundzie regionalnego Pucharu Polski zagramy z zespołem 3 ligowej Miedzi II Legnica,  Już dziś zapraszamy na ten mecz wszystkich kibiców na stadion Miejski w Ścinawie, rozpoczęcie spotkania o godzinie 17:00.