Grzegorz Lichwa z Hattrickiem

30/09/2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Bez pięciu podstawowych zawodników przystąpiła Odra w sobotę do meczu z KS Legnickim Polem.

Na domiar złego już po 7 minutach gry urazu doznał Damian Maślej i musiał on opuścić boisko. Pomimo tych niesprzyjających okoliczności nasz zespół poradził sobie w tym meczu wygrywając z KS Legnickim Polem 3:4,
choć łatwo nie było. Goście po pierwszej połowie prowadzili już 2:0, po bramkach braci Wasilewskich.
Ale w drugiej odsłonie meczu Odra zaczęła odrabiać straty, najpierw po wyrzucie piłki z autu przez Roberta Dziedzinę
w 58 minucie bramkę kontaktową głową zdobył Grzegorz Lichwa, a minutę później było już 2:2, na listę strzelców
wpisał
się Patryk Długosz.
W 65 minucie Lichwa wyprowadza nasz zespół na prowadzenie, wykorzystując dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Patryka Długosza.  Na pięć minut przed końcem spotkania Adam Wasilewski doprowadza do remisu, ale 3 minuty
 po tym fakcie to Grzegorz Lichwa zostaje bohaterem tego spotkania, kiedy to strzela swojego