Jędrzychowice Zdobyte Przez Odrę

2020-08-16 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

W Jędrzychowicach Odra-Total Ścinawa rozegrała bardzo dobre spotkanie.

Chociaż zaczęło się niefortunnie od bramki samobójczej już w trzeciej minucie meczu. Rzut rożny dla Apisu piłka po próbie wybicia głową przez Dawida Bogunia wpada do naszej bramki. Początek trudny dla zespołu, ale ta sytuacja nie wpłynęła negatywnie na na nasz zespół. Apis w pierwszych minutach próbował atakować ze skrzydeł, schodząc do środka kilka razy uderzali na naszą bramkę. Nie sprawiło to jednak zbyt wielkich problemów naszemu bramkarzowi. Odra z upływem czasu zaczęła coraz groźniej atakować bramkę Apisu. Mieliśmy kilka szans na wyrównanie. Najbliżej było w momencie kiedy piłka po obronie bramkarza gospodarzy spadła na poprzeczkę. Do przerwy przegrywaliśmy w Jędrzychowicach 1:0.
W drugiej połowie Odra grała coraz lepiej, 10 minut gry wystarczyło aby doprowadzić do remisu.
Akcję Damiana Maśleja z prawego skrzydła kończy Patryk Długosz i mamy 1:1 w tym spotkaniu.
Odra poszła za ciosem, minęło zaledwie 4 minuty kiedy Patryk Obiała zostaje faulowany w polu karnym.
Rzut karny podyktowany przez sędziego wykonuje pewnie sam poszkodowany i zdobywa  jak się później okazało zwycięskiego gola dla Odry.
Gratulację dla całego zespołu, który bardzo mocno pracował podczas tego meczu na to zwycięstwo.
Apis Jędrzychowice – Odra-Total Ścinawa 1:2