Mecz Ligowy

Mecz Ligowy

2020-09-10 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Na niedzielne popołudnie zapraszamy sympatyków piłki nożnej na Stadion Miejski w Ścinawie.

Gdzie Odra-Total Ścinawa w walce o ligowe punkty zmierzy się z zespołem Sparty Grębocice. Nasz zespół do tej pory miał bardzo trudny terminarz ostatnie trzy spotkania o punkty zagrał z trzema najlepszymi zespołami ostatnich lat w 4 lidze. Przypomnimy tylko że w Jędrzychowicach z Apisem Odra wygrała 1:2. Na własnym obiekcie musiała uznać wyższość Karkonoszy Jelenia Góra, choć wynik był otwarty do samego końca, ostatecznie przegrana 0:1. Mecz w Głogowie z Chrobrym była to już dotkliwa porażka 6:1.
W przerwie ligowej zespół bardzo pracował nad uzyskaniem dobrej formy. Mecz kontrolny z bardzo wymagającym rywalem jakim jest Dąb Przybyszów lider 4 ligi Lubuskiej. A tak że mecz pucharowy w Rudnej ze Spartą, który też posłużył jako test zespołu.
W szczególności można było sprawdzić zawodników którzy wracają do zespołu, takich jak Karol Pyzio, czy Robert Dziedzina.
Fakt że te dwa mecze były przegrane, ale formę zespołu buduje się na mocnych rywalach. Zapraszamy do wsparcia zespołu podczas meczu ze Spartą Grębocice!