Znaleźli Sposób Na Górnika

2 września 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Odra w sobotnim meczu znalazła sposób na Górnika aplikując im 3 gole i zachowując w dodatku czyste konto.

Górnik podszedł od początku meczu z respektem do naszego zespołu i chyba chciał zobaczyć na co stać Odrę w tym spotkaniu. Szybko się jednak przekonał że nasz zespół jest w dobrej dyspozycji. W 16 minucie meczu po dograniu piłki
z prawej strony boiska przez Damiana Maśleja wyprowadza nasz zespół na prowadzenie Patryk Długosz.
Ta sytuacja
nie za bardzo podziałała na Górnika, który nie przystąpił do jakiegoś zmasowanego ataku na naszą bramkę.
Pierwsza połowa momentami szarpana zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem naszego zespołu.

Otwarcie drugiej połowy meczu przez Odrę znakomite w 46 minucie po dośrodkowaniu Patryka Długosza, Patryk Obiała na dwa razy strzela 2 gola dla Odry. Najpierw jego uderzenie głową broni golkiper gospodarzy, ale przy dobitce jest już bez szans. Górnik momentami próbował przyśpieszać grę, ale dobrze ustawiony nasz zespół na niewiele pozwalał gospodarzom tego spotkania, którym o ile udawało się wymienić kilka celnych podań to wszystko jednak działo się
w bezpiecznej odległości
od naszej bramki. Oprócz jednego strzału w boczną siatkę w drugiej połowie to przez cały mecz Złotoryjanie nie byli w stanie poważniej zagrozić naszej bramce. W 56 minucie było już w zasadzie po meczu, Dawid Seta wbiegł w pole karne Górnika i wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Damiana Maśleja i głową skierował piłkę pod poprzeczkę bramki gospodarzy. Od tego momentu nasz zespół już nie podkręcał tempa tego spotkania, a Górnik nie za bardzo potrafił.
Nasz zespół zagrał dobre spotkanie wygrywając mecz z drużyną z którą w ostatnim czasie nie udało nam się wygrać.
Zatem m
ożemy się cieszyć z pierwszego zwycięstwa Odry nad Górnikiem na poziomie 4 ligi.
Gratulujemy całej drużynie wygranej !

Postoł debiutuje

Pomimo nieobecności na środku obrony Grzegorza Lichwy defensywa naszego zespołu wyglądała bardzo dobrze. Dzielnie Lichwę od pierwszych minut meczu zastąpił debiutant szesnastoletni Maciej Postoł, który na tej pozycji poradził sobie nad wyraz dobrze przyczyniając się w dużym stopniu do zwycięstwa Odry nad Górnikiem 0:3.

Obiała się nie zatrzymuje

Patryk Obiała zaś w swoim czwartym występie w barwach Odry wpisuje się po raz kolejny na listę strzelców i konsekwentnie zdobywa jednego gola w każdym meczu. Napastnik przyszedł do nas z zespołu Śląska Wrocław w tym sezonie

Bramki Zdobyli

Zmiany Odra

Odra Kadra Meczowa

Następny mecz odbędzie się na własnym boisku, a rywalem będą rezerwy Chrobrego Głogów.
Spotkanie w Ścinawie  jak zawsze w niedzielę, godzina rozpoczęcia 16:00 (8 września)