Nie Pozostawili Złudzeń

Nie Pozostawili Złudzeń

2019-08-27 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odra nie pozostawiła złudzeń Stali w niedzielnym meczu i po raz kolejny wygrała pewnie na własnym boisku tym razem 5:0. Odra w meczu ze Stalą Chocianów od początku meczu nadawała ton wydarzeniom na boisku, a cztery gole zdobyte do  przerwy przesądziło tak naprawdę o losach tego spotkania już w pierwszej połowie.

Pierwszy do siatki Gości trafił Damian Smolny w 17 minucie meczu, 9 minut później było już 2:0 po uderzeniu Damiana Maśleja. Stali grało się ciężko i nie mieli sytuacji po których mogli by odwrócić losy tego spotkania. Nasz zespół rosnącą przewagę udokumentował w 35 minucie kiedy to Patryk Obiała strzelił swoją trzecią bramkę  w barwach Odry w trzecim kolejnym swoim występie. Wynik podwyższył w ostatniej akcji pierwszej połowy Damian Smolny zdobywając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.Ten zdobyty gol do szatni rozwiał już wszystkie nadzieje gości  na dobry wynik w Ścinawie, Odra do przerwy prowadziła 4:0. Obraz gry w drugiej połowie się nie zmienił, nasz zespół utrzymywał się długo przy piłce dalej prowadząc grę. W 65 minucie dzieło zwieńczył Robert Dziedzina bardzo ładnym strzałem z dystansu. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 i jest to najwyższa wygrana Odry ze Stalą na tym poziomie rozgrywek. 

Stali życzymy lepszej formy, a naszemu zespołowi podtrzymania dotychczasowej. Następny mecz Odry odbędzie się w Złotoryi z tamtejszym Górnikiem już w najbliższą sobotę.

Skrót meczu z przyczyn technicznych zaprezentujemy w aktualizacji tego artykułu już wkrótce.

 

Bramki Zdobyli:

Skrót Meczu

Odra Kadra Meczowa

Skład Stal Chocianów

6 Bartosz Roman (46′)
78 Patryk Barszcz
11 Bartosz Kocik (75′)
8 Mateusz Bartuzel
9 Rafał Burda
4 Paweł Gogosz
18 Adam Gryga (46′)
10 Krzysztof Komarek
17 Mirosław Kunz
13 Mateusz Otocki
15 Jakub Zdulski (46′)

Skład rezerwowy
5 Dominik Bekieszczuk (46′)
14 Przemysław Machelski (46′)
2 Dawid Boczek (75′)
3 Dominik Wasieńko (46′)

Odra Zmiany

Galeria

Artykuł i opracowanie graficzne Jan Just
Skrót meczu Waldemar Kras