Niemoc Odry w Drugiej Połowie

25 marca 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Odra Total Ścinawa nie sprostała wiceliderowi rozgrywek  AKS Strzegom przegrywając na boisku rywala 5:1.

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała tak wysokiej porażki Odry . Początek spotkania  ułożył się dobrze dla naszego zespołu, to Odra po bramce Damiana Smolnego w 13 minucie objęła prowadzenie w meczu. Wynik utrzymaliśmy tylko do 29 minuty kiedy to Morawski strzela bramkę na 1:1, i takim wynikiem  kończy się pierwsza połowa spotkania. Nasz zespół nie wszedł dobrze w drugą połowę meczu i już 7 minut po jej rozpoczęciu straciliśmy bramkę na 2:1, strzelcem Emeka. To że coś się zacięło w poczynaniach naszych zawodników może świadczyć ostatni kwadrans meczu, kiedy to tracimy trzy
gole
w zaledwie 9 minut. Był to mecz z wymagającym rywalem z którym przez całe 90 minut trzeba podjąć walkę na boisku, aby uzyskać dobry wynik. AKS Strzegom zostaje w dalszym ciągu niepokonany w lidze, i wydaje się że bezpośrednie spotkanie
z rezerwami
Chrobrego Głogów będzie decydowało  o pierwszym miejscu w ligowej tabeli na zakończenie sezonu..