NIŻSZA LIGA RUSZYŁA – IV LIGA REMIS ,,ODRY”

17 sierpnia 2017 Wyłącz przez Jacek Wołoch
Udostępnij

Za nami historyczny mecz Odry-Total Ścinawa w IV lidze. Wczoraj na stadionie przy ulicy Sportowej podopieczni Tomasza Wołocha zmierzyli się z MKS Nysa Zgorzelec. Rywalizacja przebiegała falami, w pierwszej połowie optyczną przewagę mieli zawodnicy ze Ścinawy prowadząc do przerwy po bramce Michała Piechuty 1:0. Drużyna Nysy bardziej zdeterminowanie zaatakowała bramkę Odry na początku drugiej części meczu, co przyniosło efekt w postaci wyrównania. Gol dla gości padł w wyniku zamieszania w polu karnym, a bramkę przypisano zawodnikowi ze Ścinawy Dawidowi Trawce. Końcówka ponownie należała do Odry, mimo tego pojedynek zakończył się remisem.

Tomasz WOŁOCH: – Trema zjadła moich zawodników. Pierwsza połowa w miarę pozytywnie, a w drugiej połowie jakby im spętało nogi. Do tego doszła taka a nie inna praca sędziów, ale nie chciałbym się teraz na gorąco nad tym rozwodzić. Szanujemy zdobyty punkt, bo przypominam, że jesteśmy beniaminkiem i każdy punkt jest na wagę złota. Rywal miał swoje sytuacje, ale byłem spokojny o interwencje Dawida Sety. Gdybyśmy ten mecz zagrali raz jeszcze to w ustawieniu nic bym nie zmienił, ale na odprawie położył bym większy nacisk na psychologię na zbudowanie w zespole takiej pozytywnej wiary w swoje umiejętności.

ODRA: G.Pyzio – Karpiński, Seta, Rytkowski ( 60 min.Trawka), M.Cichuta – Srebniak, Dudka( 78 min.Smolny),K.Pyzio, Łodej, D.Cichuta ( 69 min. Boguń) – Piechuta.