Odra Lidera Nie Zatrzymała

2021-05-09 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odra Total Ścinawa w 25 kolejce rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi uległa w sobotę Chrobremu II Głogów
na własnym boisku 0:3.
Na pewno naszym zawodnikom nie można było odmówić walki w tym meczu. Już w 32 minucie
boisko opuścił Rafał Rytkowski, który podczas walki o piłkę złamał nos.
Chwilę później urazu doznał Dawid Boguń i musiał swój występ zakończyć w 35 minucie meczu.
Chrobry w 12 minucie strzałem z dystansu Miłosza Jóźwiaka objął prowadzenie w tym spotkaniu.
Następną bramkę Głogowianie strzelili w 80 minucie po główce Wiktora Wawrzyniaka.
Pomiędzy tymi bramkami Odra mogła wyrównać i to jeszcze w pierwszej połowie. Dobrą sytuację
miał Dawid Seta, ale piłka po jego uderzeniu głową przeszła nad poprzeczką bramki Chrobrego.
W drugiej połowie szczęścia próbował z dystansu Damian Cichuta, ale w tej sytuacji też
piłka przechodzi nad poprzeczką. W końcówce Konrad Grzymisławski podwyższył wynik na 0:3 z rzutu karnego.
Chrobry po tym spotkaniu utrzymuje pozycję lidera, a Odra spada oczko niżej na 12 pozycję w tabeli.
W najbliższy weekend 26 kolejka w której nasz zespół ma pauzę.
W środę 19 maja czeka nas wyjazd do Grębocic na mecz ze Spartą.