Odra Na Fali !

8 października 2018 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Już od początku spotkania pomiędzy Odrą, a Prochowiczanką widać było że goście chcieli za wszelką cenę zdominować te spotkanie i strzelić jak najszybciej pierwsi gola, jak by przeczuwali że druga część meczu może nie przynieść im nic dobrego.
Zespół z Prochowic stworzył sobie kilka dobrych sytuacji, ale nie potrafili ich wykorzystać, na drodze stawali im nasi obrońcy, oraz dobrze dysponowany w tym meczu bramkarz Grzegorz Pyzio. Odra w pierwszej połowie też wypracowała sobie kilka sytuacji do strzelenia gola, najpierw po dośrodkowaniu Damiana Cichuty wzdłuż linii 5 metra nie zdołał umieścić piłki w bramce Patryk Długosz, ale już w następnej akcji ten sam zawodnik nie dał szans bramkarzowi gości odbitą przez niego piłkę skierował  prosto do bramki, i w 14 minucie prowadziliśmy 1:0, wynik nie zmienia się do przerwy pomimo że raz jeden raz drugi zespół stwarzał sobie następne okazje strzeleckie.
Druga Połowa to jeszcze kilka minut gości, ale później to już sytuacje w większości stwarzał sobie zespół Odry, który lepiej operował piłką w środku pola, Prochowiczanie mieli coraz większe problemy z powstrzymywaniem ataków naszej drużyny, w 62 minucie mamy rzut rożny który wykonuje Damian Cichuta , dokładna centra na głowę Roberta Dziedziny i po jego uderzeniu podwyższamy prowadzenie na 2:0, warto zauważyć że z rzutów rożnych zdobywamy jeszcze dwie bramki głową po dośrodkowaniach Damiana Cichuty, ale sędzia nam tych goli nie uznaje, wydawało się że były zdobyte prawidłowo, no ale główny arbiter tego spotkania miał inne zdanie na ten temat.
W drugiej części stworzyliśmy sobie dużo sytuacji do strzelenia następnych bramek, szkoda tylko że brakowało skutecznego wykończenia, w ostatnim kwadransie jeszcze na chwilę Prochowiczanie się zerwali do ataku , przeprowadzając kilka akcji na naszą bramkę, ale nie udało się im strzelić gola kontaktowego. Odra Ścinawa wygrywa ten mecz dwoma bramkami, rozgrywając naprawdę dobry mecz,  cała drużyna zasługuje na pochwałę za zaangażowanie i walkę przez całe spotkanie.

Bramki zdobyli:
Patryk Długosz 14 minuta
Robert Dziedzina 62 minuta

Skład Odry-Total Ścinawa:
Grzegorz Pyzio, Dawid Seta, Dominik Pazio, Grzegorz Lichwa, Radosław Karpiński, Robert Dziedzina, Dominik Plebaniak,