Odra Odpaliła Rakiety

2020-10-12 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Doczekaliśmy się w niedzielę na stadionie Miejskim w Ścinawie okazałej wygranej Odry.
KS Legnickie Pole przyjechało z zamiarem rewanżu za przegrany mecz w zeszłym sezonie.
Niestety dla nich ich plan nie wypalił. Dość szybko ostudziła ich zapędy
desygnowana do gry 11-stka przez Tomasza Wołocha i Tomasza Ficnera.

Pierwsza bramka padła po strzale z dystansu Jakuba Kruka, chwilę później Patryk Długosz
podwyższył na 2:0. Gra toczyła się pod dyktando Odry ani przez chwilę ta wygrana nie była
zagrożona.
Na przerwę Odra schodziła z zaliczką 4 bramek, po celnych jeszcze trafieniach Damiana Cichuty,
oraz Jakuba Kruka. Mecz mógł się podobać ilość stworzonych sytuacji przez nasz zespół była
imponująca. W drugiej odsłonie trenerzy Wołoch i Ficner postanowili dać pograć wszystkim
zawodnikom których mieli na ławce rezerwowych. Mimo 6 zmianom jakich dokonali to poziom gry nie spadł.
W drugiej połowie meczu Odra zdobyła jeszcze pięć bramek i zdemolowała rywala wygrywając 9:1.
Gratulacje za wygrana należą się sztabowi szkoleniowemu Tomaszowi Wołochowi i Tomaszowi Ficnerowi
za przygotowanie zespołu do tak efektownej wygranej, oraz Prezesowi Odry Jackowi Wołochowi
za bardzo dobre przygotowanie murawy do gry.