Odra Po Raz Drugi Wygrywa Z Victorią

29 kwietnia 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Odra Total Ścinawa pokonała po raz drugi w tym sezonie Victorię Ruszów, tym razem na własnym boisku 2:0. Goście z Ruszowa od początku spotkania nie wyglądali na zespół któremu grozi spadek z 4 ligi.

Bardziej przyglądali się temu co zrobi Odra, a Odra rozgrywała bardzo spokojny mecz, może fragmentami aż za bardzo.
Takie granie musiało uśpić czujność rywali już w 5 minucie meczu, po dośrodkowaniu Damiana Maśleja  z prawej strony boiska Dawid Boguń skierował piłkę do siatki i Odra objęła prowadzenie. Tak szybko zdobyty gol bardziej upewnił nasz zespół w przekonaniu że Victoria krzywdy  zrobić w tym meczu im nie może. Goście fragmentami przejmowali inicjatywę
na boisku,
ale nie byli w stanie poważniej zagrozić bramce Odry. Pierwsza połowa przebiegła w wolnym tempie, akcje były momentami dość rwane po jednej i po drugiej stronie. Victoria wyglądała jak by z losem spadkowicza już się pogodziła,
a Odra nie podkręcała tempa prowadząc w tym meczu.
Druga część spotkania to trochę żwawsza gra obu drużyn, które przeprowadziły kilka ciekawych akcji stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe. Jedną z takich sytuacji w 57 minucie wykorzystał  Patryk Długosz po dobrym prostopadłym zagraniu Dawida Bogunia, ominął on bramkarza i strzelił
 z dość
ostrego kąta gola na 2:0.  W dalszej części gry Długosz miał okazję wpisać się na listę strzelców po raz drugi, ale jego strzał z rzutu karnego obronił bramkarz gości.  Odra pokazała jeszcze kilka dobrych akcji po których można było ten mecz wygrać wyżej,  ale i drużyna z Ruszowa miała swoje okazje, z najgroźniejszych uderzeń gości jedno trafia
w poprzeczkę,
a następne spada tuż nad nią. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie pomimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji bramkowych.