Odra Sprowadziła Lotnika Na Ziemię !

13/10/2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

W dniu dzisiejszym Odra Total Ścinawa pokonała Lotnika w Jeżowie Sudeckim 1:3.

Odra dobrze weszła w to spotkanie, już w pierwszych minutach wyszliśmy z kilkoma atakami na bramkę rywali. Jeden z nich zakończył się rzutem różnym,  po którym bramkę z głowy zdobył Mateusz Piotrowski po dośrodkowaniu Damiana Cichuty
w 13 minucie meczu. 11 minut później Patryk Obiała wykończył podanie z bocznej części pola karnego i było
już 2:0.
W dalszej części spotkania mecz wyrównał się i Lotnik stworzył sobie kilka sytuacji, z których jedna była naprawdę  groźna, ale Marcin Cichuta sparował piłkę lecącą w naszą bramkę na poprzeczkę i uniknęliśmy straty gola. Do końca 1 połowy cofnęliśmy się do średniego pressingu i oczekiwaliśmy na kontry, lecz wynik do przerwy nie uległ już zmianie.
Po przerwie gospodarze dość szybko zdobyli bramkę kontaktową, po akcji prawą stroną boiska i zagraniu piłki wzdłuż  pola karnego wykończyli akcję z drugiej strony boiska. Odra uniknęła jednak nerwowej gry i stwarzała swoje sytuacje. W tym okresie gry sporo fauli rywali i stałych fragmentów dla Odry, jednak żaden z nich nie zamieniony na bramkę.  Najlepszą z nich wytworzył sobie Mateusz Piotrowski, który niespodziewanie odebrał piłkę przy jej wprowadzaniu  obrońcom Lotnika i uderzył w słupek. W końcu w 71 minucie Patryk Obiała po raz kolejny wykorzystał podanie Damiana Cichuty i pewnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył wynik spotkania na 3:1. Po tej bramce zawodnicy Odry starali się wybijać z rytmu gospodarzy
 i często udawało się wychodzić z dobrymi akcjami, po otworzeniu się Lotnika,
gdy na boisku zrobiło się więcej miejsca. Dobrą sytuacje do strzelania miał jeszcze Patryk Obiała, którego strzał został jednak zablokowany przez obrońcę, a także Damian Cichuta, który po dośrodkowaniach z drugiego skrzydła miał  2 sytuacje, raz jednak uderzył niecelnie, a raz interweniował bramkarz. Wynik nie uległ jednak zmianie a Odra  bezpiecznie dowiozła zwycięstwo 3:1 do końca.
Odra wygrywa swój 6 mecz w sezonie i dzięki tej wygrane. awansuje na 4 miejsce w ligowej tabeli.