Odra Wraca Bez Punktów

2021-05-03 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

W drugim rozegranym tego weekendu spotkaniu przez Odrę też nie udało się zdobyć punktów. Karkonosze Jelenia Góra na własnym terenie okazały się lepsze od naszego zespołu wygrywając mecz 2:0. Bezbramkowy remis w tym spotkaniu utrzymywał się do 76 minuty, kiedy to prowadzenie Karkonoszom dał Lekszycki. Odra w końcówce postawiła wszystko na jedną kartę ruszając całym zespołem na bramkę Karkonoszy wraz z bramkarzem. Szansa na remis była, ale zamiast tego poszła kontra gospodarzy po której Kulchawy ustalił wynik meczu na 2:0. Dobrze bronił w meczu Konopka, w pierwszej połowie meczu obronił rzut karny wykonywany przez Czerwińskiego. Odra w dalszym ciągu utrzymuje 11 pozycję w ligowej tabeli. W najbliższą sobotę kolejnym rywalem Odry będą rezerwy Chrobrego Głogów.