,,ODRA” WYGRYWA ZE STALĄ CHOCIANÓW

2017-09-11 Wyłącz przez Jacek Wołoch
Spread the love

Wielkie emocje towarzyszyły meczowi pomiędzy Stalą Chocianów a Odrą Ścinawa. Po pierwszej połowie (2:1) wydawało się, że to gospodarze będą zdecydowanie górą w meczu. Bramki Rafała i Sebastiana Burdy i tylko trafienie Karpińskiego przedłużyło nadzieję gościom na honorowa porażkę. Po przerwie Odra pokazała inne oblicze i w 70 minucie Pyzio doprowadził do remisu… – Nie ukrywam, że w tym momencie i biorąc pod uwagę nasze słabsze granie w pierwszej części meczu remis brałem w ciemno – mówił trener Odry Tomasz WOŁOCH. – Ale chłopcy pokazali wielkie serducho do gry, pokazali, że są ambitni i do końca szukali swojej szansy na trzy punkty…

Wielka adrenalina do ostatniej akcji meczu – mówił Tomasz WOŁOCH, szkoleniowiec Odry. – Pierwsza połowa ciężka w naszym wykonaniu. Smolny z dołu kopalni wyjechał o drugiej w nocy i widać było, że jest zmęczony, kontuzja Rytkowskiego… No nie było to co sobie założyliśmy. Dokonałem zmian i w drugiej połowie odpaliliśmy. Moim zdaniem to nie tylko doprowadziliśmy do remisu, ale mieliśmy mecz pod kontrolą. Po wygranej w PP z rezerwami Miedzi widziałem, że drużyna zaiskrzyła. Podchodzimy spokojnie do tej wygranej. Jesteśmy beniaminkiem, uczymy się gry w  4 lidze i cieszymy się z takich wyników. Powiedziałem, ze naszym celem jest utrzymanie się w lidze i to się nie zmieniło.

Odra: Grzegorz Pyzio – Dawid Seta, Michał Piechuta, Mateusz Łodej, Damian Smolny, Radosław Karpiński, Grzegorz Lichwa, Patryk Długosz, Rafał Rytkowski, Marcin Cichuta, Dawid Boguń. Rezerwa: Michał Bereza, Karol Pyzio, Dawid Trawka, Marek Dudka, Mariusz Maruciński, Marcin Sowiecki, Damian Cichuta.

Stal Chocianów – Odra Ścinawa 2:3 (2:1)