Odra Zagra z Liderem 4 Ligi

2021-05-06 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

W sobotę 8 maja do Ścinawy na mecz z Odrą przyjeżdża lider 4 ligi gr. zachodniej Chrobry II Głogów.
W historii spotkań pomiędzy obydwoma zespołami na poziomie 4 ligi bywało różnie.
Najlepszy dla naszego zespołu był pierwszy sezon w 4 lidze kiedy to Chrobry został dwukrotnie pokonany przez Odrę.
Jesienią 2017 nasza wygrana w Ścinawie 2:1 po 2 bramkach Damiana Cichuty, dla Chrobrego strzelił bramkę Patryk Obiała obecny nasz napastnik. Wiosną w meczu rewanżowym w Głogowie Odra wygrywa 3:4.
Zdobywcy bramek dla Chrobrego:
Paul Filipowicz 10′
Paul Filipowicz 41′
Jakub Dominiak 90’+3
Zdobywcy bramek dla Odry:
11′ Mateusz Łodej
77′ Patryk Długosz
78′ Michał Piechuta
83′ Damian Cichuta
Mecz w sezonie 2018/19 rogrywany jesienią w Głogowie zakończył się pewna wygraną Chrobrego 3:0.
Damian Sędziak 20′
Szymon Nowicki 50′
Przemysław Trytko 61′

Rewanżowe spotkanie rozegrane wiosną 2019 w Ścinawie udane dla Odry, zwycięstwo 4:2.
12′ Daniel Wajsak
59′ Paul Filipowicz
Grzegorz Lichwa 29′
Marcin Cichuta 41′
Marcin Cichuta 53′
Dawid Boguń 76′

W sezonie 2019/20 z powodu pandemii rozegrano tylko jedno spotkanie w którym lepsi okazali się
Głogowianie wygrywając w Ścinawie 1:4. Bramkę dla Odry zdobył Damian Cichuta w 20 minucie meczu,
a dla gości bramki strzelali:
13′ Konrad Flis
37′ Damian Kusy
69′ Przemysław Siudak
90’+3 Przemysław Siudak
Sezon bieżący to kompletnie nie udane spotkanie Odry w Głogowie przegrane wysoko 6:1. Jedyną bramkę dla Odry zdobył Patryk Długosz w 65 minucie meczu.
Wiktor Kobiela 20′
Przemysław Siudak 38′
Miłosz Jóźwiak 44′
Adam Antochów 64′
Wiktor Wawrzyniak 77′
Wojciech Boksiński 90’+2

Najskuteczniejszym strzelcem Odry w meczach z Chrobrym był Damian Cichuta zdobywca 4 goli.
Spotkanie 25 kolejki na Stadionie Miejskim w Ścinawie rozpocznie się o godzinie 17:00r.