Orkan Lepszy o Gola

28 października 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

W 12 kolejce rozgrywek Orkan Szczedrzykowice na własnym boisku okazał się lepszy o jedną bramkę od Odry Ścinawa  wygrywając  spotkanie 2:1.

Odra rozpoczęła ten mecz  dobrze zagrała niezłe pierwsze 45 minut zdobywając przy tym prowadzenie w 19 minucie meczu. Piłkę po strzale Patryka Obiały  odbija bramkarz Orkana do niej dopada Dawid Boguń i przy dobitce nie daje już szans Wójcikowi. Pod koniec pierwszej połowy nasz bramkarz fauluje zawodnika Orkana w polu karnym w konsekwencji jest rzut karny. Skutecznym egzekutorem Marcin Ogórek i w 41 minucie meczu gospodarze doprowadzają do remisu. W drugiej połowie Orkan bardziej aktywny z grą do przodu, ale po strzeleniu bramki na 2:1  przez Mateusza Kołbuca w 71 minucie spotkania, zdecydowanie się cofnął i skutecznie wybijał nasz zespół z uderzenia. Orkan dowiózł wynik do końca spotkania zdobywając 3 punkty. Nie był to jakiś wybitny mecz obydwu drużyn, gra momentami szarpana z obydwu stron, było trochę walki w środku pola i sytuacji podbramkowych. Z przebiegu całego meczu było to wyrównane spotkanie, takie bardziej na remis.