Orkan Rozwiał Zapędy Odry

2020-10-04 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odra-Total Ścinawa o niedzielnym meczu w Szczedrzykowicach będzie chciała jak najszybciej zapomnieć.

Orkan wygrał mecz wysoko 3:0 umiejętnie wykorzystując błędy Odry, będąc przy tym bardzo skuteczny.
Tego brakło właśnie naszemu zespołowi skuteczności, wypracowali sobie kilka sytuacji i gdyby je wykorzystali
ten mecz nie musiał się zakończyć ich porażką.
Kluczowy moment to chyba nie strzelony rzut karny przez Patryka Obiałę, ale były też inne dobre sytuacje.
Po dwójkowej akcji Patryka Obiały i Patryka Długosza, ten drugi nie uderzył czysto piłki, a ta przeszła
obok prawego słupka bramki gospodarzy.
Bardzo dobrą sytuacja miał Pedro Motta Rodrigues, który z 7 metrów mając przed sobą tylko bramkarza
próbował chyba rozerwać siatkę w bramce rywala, uderzył mocno ale piłka przeszła nad poprzeczką.

Druga sprawa to braki kadrowe w tym meczu nie zagrał kontuzjowany Damian Maślej, nieobecny też był Robert. Dziedzina.
Po 45 minutach boisko musiał opuścić Dawid Seta, a to już jest bardzo duże osłabienie dla ścinawskiej defensywy.
Jak by tego było mało w 67 minucie meczu kontuzji doznał Kamil Marusiak, który musiał opuścić bramkę Odry.
Nie wszyscy zawodnicy też zagrali na swoim poziomie, tak że na tą dzisiejszą porażkę złożyło się zbyt wiele rzeczy.
A to już jest zadanie do rozpracowania przez sztab szkoleniowy.
Gramy dalej, już w następną niedzielę w Ścinawie Odra rozegra spotkanie z zespołem KS Legnickie Pole