PEWNA WYGRANA ODRY NAD KONFEKSEM

28 maja 2017 Wyłącz przez Jacek Wołoch
Udostępnij

Pierwsi w meczu zaatakowali gospodarze, przedzierając się w polu karnym gości. Ale Odra spokojnie wyczekała i w 5 minucie po akcji i podaniu Dariusza Wieprzowskiego zdobyła pierwszego gola , piłkę w siatce umieścił Grzegorz Lichwa. W 31 minucie Odra podwyższa wynik, a celnym uderzeniem głowa po raz drugi popisał się Grzegorz Lichwa. Po przerwie trzeciego gola zdobył Damian Cichuta co skłoniło trenera Wołocha do ciekawej refleksji: – Moi defensywni zawodnicy na finiszu ligi rozstrzelali się i bardzo dobrze niech zawodnicy ofensywni mają od kogo się uczyć.

W pierwszej połowie Odra miała jeszcze jedną okazję do zdobycia kolejnej bramki, po dośrodkowaniu Michała Mazura i główce Karola Pyzio. Po golu Damiana Cichuty wydawało się, że jest już po meczu. Jednak w 61 minucie po rzucie wolnym zawodnik Konfeksu strzelając trafił w rękę stojącego w murze Marka Dudkę i arbiter pokazał na wapno. Karny i Konfeks zdobywa bramkę kontaktową, w 75 minucie spotkania Konfeks wychodzi z atakiem i zdobywa drugą bramkę. Spotkanie kończy się wynikiem 3:2 dla Odry.

Mieliśmy mecz pod kontrolą nie tylko wtedy kiedy prowadziliśmy 3:0, ale i wówczas kiedy rywal nas próbował “dopaść” – powiedział trener Odry -Total Ścinawa Tomasz WOŁOCH. – Powiedzmy sobie szczerze, że mając awans praktycznie zapewniony, trudno się spinać przez 90 minut. Dlatego absolutnie się nie denerwowałem. Warunki do gry były ciężkie dla obu zespołów. Ale ja myślami już jestem przy okresie roztrenowania i okresie przygotowań do nowego sezonu.

Bramki strzelili :  Grzegorz LICHWA x2 ( 5 i 31 min.), Damian CICHUTA x1 ( 57 min.)

Skład :  D. Wójcik , D.Bogun( 60 min. J.Kruk), D.Seta,K. Pyzio,M. Mazur, D. Cichuta, D.Smolny,M. Dudka ( 80 min. M.Sowiecki) ,G.Lichwa, D.Trawka, D.Wieprzowski ( 60 min.M. Piechuta).