PIERWSZA HISTORYCZNA WYGRANA W IV LIDZE ,,ODRY”

2017-09-03 Wyłącz przez Jacek Wołoch
Spread the love

Odra-Total Ścinawa odniosła pierwsze zwycięstwo w Sport-Track IV lidze. Podopieczni Tomasza Wołocha pokonali Olimpię Kamienna Góra 5:1,

Pierwsze zwycięstwo bardzo cieszy. Widziałem progres mojego zespołu po meczu pucharowym z rezerwami Miedzi Legnica, także spodziewałem się, że w dzisiejszym dniu na pewno wyjdziemy tak samo zmotywowani z takim samym stylem gry i zaowocowało to zwycięstwem. – mówi Tomasz Wołoch, trener Odry-Total Ścinawa.

Szkoleniowca drużyny ze Ścinawy spytaliśmy również o niewykorzystane rzuty karne przez jego zawodników. W końcu bardzo rzadko zdarza się, by jedna drużyna nie strzeliła ich aż trzech w jednym meczu.

– W swojej karierze historii trenerskiej pierwszy raz się spotkałem z tym, żeby w meczu nie strzelić trzech rzutów karnych. To tragedia i jest to do poprawki, nie ma co tutaj nawet mówić. – podkreślał Wołoch.

Teraz przed ścinawskim zespołem ciężkie wyzwanie, ponieważ Odra zagra na wyjeździe z dobrze dysponowaną Stalą Chocianów. To nie będzie łatwe spotkanie, ale trener podkreśla, że jego drużyna jedzie po pełną pulę.

– Stal Chocianów to bardzo dobry i solidny zespół. Doskonale o tym wiemy i liczymy się z tym, że za tydzień będzie bardzo ciężkie spotkanie, ale mówię to szczerze i otwarcie, że jedziemy do Chocianowa walczyć o jak najlepszy wynik. – kończy Tomasz Wołoch, trener Odry-Total Ścinawa.

Bramki strzelili:

G.Lichwa x1, M.Srebniak x1, D.Boguń x1, D.Cichuta x1, bramka samobójcza x1.