Pierwszy Beniaminek Pokonany

23 września 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Odra Total Ścinawa odniosła czwarte zwycięstwo w lidze pokonując beniaminka Gryf Gryfów Śląski 5:2. Goście
w tym meczu zagrali kilka bardzo ciekawych akcji ale było to za mało aby uzyskać dobry wynik w Ścinawie.

Już w 8 minucie do siatki Gryfu trafił Damian Maślej, a przy tej bramce asystą popisał się nasz bramkarz Kamil Marusiak. Zaledwie trzy minuty później było już 2:0 dla Odry, akcję w swoim stylu przeprowadził prawym skrzydłem  Damian Maślej dośrodkowując piłkę w pole karne wprost pod nogi Patryka Obiały,  który zdobywa swojego piątego gola w lidze.  Goście odpowiedzieli w 19 minucie za sprawą Sebastiana Soczyńskiego i było 2:1. Odra ponownie odskoczyła rywalom na dwa gole w 36 minucie, strzelcem Damian Cichuta. Tak kończy się pierwsza połowa tego spotkania. Wydawało się że mecz w drugiej połowie będzie już pod kontrolą naszego zespołu, ale goście niebezpiecznie zbliżyli się ponownie na jednego gola w 69 minucie meczu, drugą bramkę dla Gryfu zdobywa Michał Szramowiat. 6 minut później z drugiej strony boiska bardzo dobrze wykorzystuje  dośrodkowanie Damiana Smolnego Grzegorz Lichwa, który głową kieruje piłkę do bramki gości. Przed ostatnim gwizdkiem sędziego kropkę nad i stawia Patryk Długosz,  dochodzi on do piłki zagranej przez Patryka Obiałe
i  mając już przed sobą tylko  bramkarza  umieszcza piłkę  w prawym rogu bramki Gryfu.

Pierwszy beniaminek został pokonany, a do następnego jedziemy już w najbliższą sobotę. Mecz z KS Legnickim Polem o godzinie 16:00.

GRYF

19′ Sebastian Soczyński

69′ Michał Szramowiat