Poranne granie Odry w Głogowie

Poranne granie Odry w Głogowie

2020-08-28 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

W 6 kolejce rozgrywek Odra-Total Ścinawa zagra z zespołem rezerw Chrobrego Głogów.

Będzie to kolejne ciężkie spotkanie dla naszego zespołu, po meczach z Apisem i Karkonoszami. Chrobry to zespół który obok Karkonoszy tak że ma aspiracje 3 ligowe. Do tej pory w rywalizacji między zespołami bywało różnie. W poprzednim sezonie Chrobry pokonał Odrę w Ścinawie 1:4. Sezon 2018/19 to wygrana Chrobrego u siebie 3:0, ale już na wiosnę to Odra była lepsza wygrywając 4:2. W sezonie 2017/18 to dominacja Odry, wygrany dwumecz 2:1 u siebie i 3:4 na wyjeździe z Chrobrym.
Bilans w 4 lidze to 13:11 w bramkach dla Chrobrego, ale w punktach dla Odry 9:6
Niestety ale mecz Chrobry II – Odra odbędzie się w niedzielę o godz. 11.00, na godzinę i 40 minut przed s
potkaniem pierwszoligowców. Taki termin wybrali na ten mecz sobie gospodarze, którzy czterokrotnie zmieniali datę i godzinę meczu rezerw z Odrą , aż zbiegł się on z meczem pierwszej drużyny Chrobrego. Dlatego też mecz Odry odbędzie się bez udziału publiczności.

Chrobry SA: W związku z tym, że organizacja meczu w Fortuna 1 Lidze podlega szczegółowym wytycznym i specjalnemu reżimowi sanitarnemu z podziałem na strefy dla osób przebadanych, oraz nieprzebadanych na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 (cały teren budynku klubowego to strefa 0 dla pierwszej grupy osób), mecz rezerw nie może odbyć się z udziałem kibiców.