Przegrał Zespół Lepszy !

2 maja 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Odra Total Ścinawa majówkę rozpoczęła od porażki w Prochowicach 3:1. Wynik na pewno nie odzwierciedla przebiegu tego spotkania, bowiem biorąc pod uwagę całe 90 minut Odra miała dość wyraźną przewagę, ale niestety to Prochowiczanie zdobyli więcej bramek w tym  meczu.

Już w 5 minucie po błędzie w środku pola naszego zespołu do piłki doszedł Matulak i strzałem z okolic pola karnego zdobył gola dla gospodarzy, którym początek meczu ułożył się doskonale. W ten sposób nasi zawodnicy już od początku tego spotkania byli zmuszeni gonić wynik.  Odra stwarzała sobie bardzo dobre sytuacje bramkowe ale brakowało dobrego wykończenia.. Z upływem czasu nasz zespół coraz bardziej się otwierał i to wykorzystali gospodarze dwukrotnie , najpierw
w 75 minucie pokonuje naszego bramkarza Cichocki, a niespełna kwadrans później Wojciechowski
w 89 minucie spotkania przegrywaliśmy już 3:0. W doliczonym czasie gry jedyną bramkę dla Odry zdobył  bardzo ładnym strzałem w okienko Damian Cichuta, który ustalił tym samym wynik spotkania na 3:1

Widać było że zespól Prochowiczanki już od początku spotkania nastawił się na grę z kontrataku, co przyniosło im końcowy sukces. Odra prowadziła grę przez większość spotkania, ale to nie wystarczyło aby osiągnąć dobry wynik w tym meczu.