Puchar Polski DZPN Podokręg Legnica

1 Runda 21 Sierpnia 2019

KS Kłopotów-Osiek – Unia Miłoradzice 3-0 (wo) na boisku 2-4 
Arka Trzebnice – Sparta Parszowice 5-4
Płomień Michów – Fortuna Obora 7-2
Kaczawa II Bieniowice – Czarni Rokitki 3-3 (k. 4-5)
Grom Gromadzyń-Wielowieś – Chojnowianka Chojnów 11-5
Viktoria Borek – Sokół Jerzmanowa 1-6
Victoria Siciny – LZS Ostaszów 3-0 (wo)
Victoria Parchów – Orzeł Czerna 2-6
LZS Buczyna – Kalina Sobin 4-6
Kłos Moskorzyn – Sparta Przedmoście 0-3 (wo) na boisku 4-1
Łagoszowia Łagoszów – Mieszko Ruszowice 1-4
Rataj Paszowice – Błękitni Kościelec 3-1
Park Targoszyn – Tęcza Kwietno 2-3
Bazalt Piotrowice – Rodło Granowice 3-0 (wo)
Nysa Wiadrów – Wilki Różana 0-5
Czarni Golanka Dolna – LZS Lipa 3-0 (wo)
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska – Orzeł Mikołajowice 2-4
Skora Jadwisin – Orlik Okmiany 0-3 (wo)
Albatros Jaśkowice – Wilkowianka Wilków 2-0
Burza Gołaczów – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-9
Błękitni Koskowice – LZS Nowy Kościół 3-0 (wo)
Orzeł Wojcieszyn – Huragan Proboszczów 3-1

2 Runda 4 Września 2019

Arka Trzebnice – Iskra Księginice 0-3 (wo) 
Płomień Michów – Górnik Lubin 0-6
Płomień Radwanice – Odra Chobienia 3-2
Przyszłość Prusice – Zryw Kłębanowice 2-1
KS Kłopotów-Osiek – Sokół Jerzmanowa 2-5
Kalina Sobin – Iskra Kochlice 0-3 (wo)
Victoria Siciny – GKS Męcinka 3-0 (wo)
Mewa Kunice – Huta Przemków 3-0 (wo)
Zamet Przemków – Zawisza Serby 1-8
Mieszko Ruszowice – Pogoń Góra 2-2 k. 3-4
Sparta Przedmoście – Tęcza Kwietno 2-5
Orzeł Czerna – Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-7
Czarni Golanka Dolna – Gwardia Białołęka 0-3
Czarni Rokitki – Konfeks Legnica 1-5
Orzeł Wojcieszyn – Albatros Jaśkowice 3-3 k. 6-5
Orzeł Mikołajowice – Bazalt Piotrowice 1-2
Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Wilki Różana 4-2
Rataj Paszowice – Orlik Okmiany 0-7
Błękitni Koskowice – Kaczawa Bieniowice 3-18

3 runda 18 Września 2019

Odra Total Ścinawa – Miedź II Legnica  3:3 ( Karne 11:12 )
Pogoń Góra – Zawisza Serby 4:0
Iskra Księginice – KS Legnickie Pole 2:10
Orzeł Wojcieszyn – Stal Chocianów 1:7 
Gwardia Białołęka – Mewa Kunice 3:3 (karne 6:7)
Bazalt Piotrowice – Kaczawa Bieniowice 1:0
Grom Gromadzyń-Wielowieś – Górnik Złotoryja 2:3
Prochowiczanka Prochowice – Orkan Szczedrzykowice 2:2 (karne 2:4)
Kuźnia Jawor – Chrobry II Głogów 4:2
Iskra Kochlice – Płomień Radwanice 3:0 (wo)
Tęcza Kwietno – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1:4
Górnik Lubin – Orla Wąsosz 2:1
Sokół Jerzmanowa – Zagłębie II Lubin 1:6
Konfeks Legnica – Sparta Rudna 2:9
Victoria Siciny – Orlik Okmiany 2:8
Przyszłość Prusice – Sparta Grębocice 2:7

1/8 Finału 2 Października 2019

Bazalt Piotrowice – Pogoń Góra 3-4
Miedź II Legnica – Zagłębie II Lubin 0-1
Iskra Kochlice – Orkan Szczedrzykowice 2-1
Górnik Lubin – Kuźnia Jawor 1-3
Orlik Okmiany – Sparta Grębocice 0-10
Mewa Kunice – KS Legnickie Pole 1-1
Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Stal Chocianów 2-4
Sparta Rudna – Górnik Złotoryja 0-2

1/4 Finału 27 Czerwca 2020

Górnik Złotoryja – Zagłębie II Lubin 0:9

Pogoń Góra – Iskra Kochlice 4:3 

Mewa Kunice – Stal Chocianów 1:1 (k.1-4) 8 marca, 14:00

Kuźnia Jawor – Sparta Grębocice 2:1

1/2 Finału 4 Lipca 2020

Stal Chocianów – Kuźnia Jawor 2:2 { karne 2:4 }}
Pogoń Góra – Zagłębie II Lubin 0:5

Finał 8 Lipca 2020

    Kuźnia Jawor   –    Zagłębie II Lubin
0 :12