Puchary Sezon 2020/21

Dolnośląski ZPN - Legnica

1-2 sierpnia Runda 1

 
 

Zryw Stary Łom – Czarni Rokitki 2:9
Cicha Woda Tyniec Legnicki – Kuźnia II Jawor 2:5
Błękitni Kościelec – LZS Lipa 3:2
Czarni Golanka Dolna – Rataj Paszowice 4:4 (k. 5-4)
Bazalt Piotrowice – Zryw Kłębanowice 2:4
Radziechowianka Radziechów – Płomień Michów 5:1
Unia Miłoradzice – Chojnowianka Chojnów 3:0 (wo) na boisku 6-2
Wilkowianka Wilków – Iskra Kochlice 2:8
Korona Kawice – Orzeł Mikołajowice 1:7
Unia Rosochata – Orzeł Pichorowice 2:1
Park Targoszyn – Albatros Jaśkowice 4:0
Gama Ujazd Górny – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2:5
Zryw Kotla – Zawisza Serby 1:13
Górnik II Polkowice – Pogoń Góra 2:0
Victoria Niemstów – Fortuna Obora 4:1
Arka Trzebnice – Sparta Przedmoście 7:0
Odra Grodziec Mały – LZS Buczyna 3:4
Kalina Sobin – Górnik Lubin 0:4
Łagoszowia Łagoszów – Viktoria Borek 3:0 (wo) na boisku 2:4
Sokół Jerzmanowa – Iskra Księginice 0:1
Platan Siedlce – Sparta II Rudna 2:2 (k. 2-3)
Dragon Jaczów – Gwardia Białołęka 3:0 (wo) na boisku 3:1
Relaks Szklary Dolne – Perła Potoczek 0:1
Orzeł Czerna – KS Kłopotów-Osiek 1:4

12 sierpnia Runda 2

 

Czarni Golanka Dolna – Unia Rosochata 1:6
Błękitni Kościelec – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1:5
Kuźnia II Jawor – Czarni Rokitki 1:5
Orzeł Mikołajowice – Zryw Kłębanowice 3:4
Unia Miłoradzice – Iskra Kochlice 2:2 (k. 5-3)
Arka Trzebnice – LZS Buczyna 8:1
Perła Potoczek – Górnik Lubin 0:3
Sparta II Rudna – KS Kłopotów-Osiek 4:3
Górnik II Polkowice – Victoria Niemstów 7:1
Dragon Jaczów – Iskra Księginice 3:2
Łagoszowia Łagoszów – Zawisza Serby 1:4
Radziechowianka Radziechów – Park Targoszyn 1:7

26 sierpnia Runda 3

 

(1) Park Targoszyn – Górnik Złotoryja 2:2 (k. 3-4) 
(2) KS Legnickie Pole – Orkan Szczedrzykowice 2:2 (k. 4:5)
(3) Górnik II Polkowice – Sparta Rudna  3:5
(4) Dragon Jaczów – Unia Miłoradzice 6:2
(5) Arka Trzebnice – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2:3
(6) Unia Rosochata – Zryw Kłębanowice 1:3
(7) Górnik Lubin – Sparta Grębocice 3:2
(8) Sparta II Rudna – Kuźnia Jawor 0:5
(9) Zawisza Serby – Prochowiczanka Prochowice 3:2
(10) Czarni Rokitki – Stal Chocianów  2:2 (k. 6:5)

9 września Runda 4

 

(11) Czarni Rokitki  – Chrobry II Głogów 0:3
(12) Kuźnia Jawor – Orkan Szczedrzykowice 0:1
(13) Zryw Kłębanowice – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2:2 (k 1:4)
(14) Dragon Jaczów – Zawisza Serby 3:5
(15) Sparta Rudna – Odra-Total Ścinawa  5:2
(16) Górnik Lubin – Górnik Złotoryja 4:1

23 września 1/4 Finału

Górnik Lubin – Orkan Szczedrzykowice 2:2 (k. 3:4}
Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Zagłębie II Lubin 1;3
Sparta Rudna – Miedź II Legnica  1:3
Zawisza Serby – Chrobry II Głogów  3:3 (k. 4:2)

1/2 Finału

Orkan Szczedrzykowice – Miedź II Legnica     1:1 (k. 5:4)
Zawisza Serby –  Zagłębie II Lubin                    0:7

Finał

Orkan Szczedrzykowice  – Zagłębie II Lubin