Remis Odry W Legnicy

2021-03-07 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Mecz Odry w Legnicy z zespołem Konfeksu zakończył się podziałem punktów. Wynik tego spotkania identyczny jak jesienią
w Ścinawie 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie już w 9 minucie spotkania, a celne trafienie było dziełem Oliwiera Dańczaka. Wyrównanie dla Odry na 1:1 padło w 62 minucie meczu po bramce samobójczej, pechowcem w tej sytuacji był Grzegorz Kulikowski. Odra po tym meczu z 28 punktami zajmuje 7 pozycję w ligowej tabeli. Sytuację w tabeli może się jeszcze dzisiaj zmienić po meczu Stali Chocianów – Górnik Złotoryja.
Następny mecz Odry już za tydzień na własnym stadionie z zespołem Leśnika Osiecznica.

Bramki: Oliwier Dańczak 9″ – Konfeks
Grzegorz Kulikowski 62″ samobójcza Konfeks
Kartki żółte Konfeks: Dominik Pazio 21″ Oliwier Dańczak 56″ Dominik Plebaniak 51″ Bartosz Krupa 77″
Kartki żółte Odra: Dawid Trawka 33″ Damian Maślej 79″ Jakub Kruk 80″ Dawid Seta 90″ + 5″