Remis Odry w Leśnej

2021-04-25 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odra Total Ścinawa rozegrała w sobotę pierwsze spotkanie ligowe po 6 tygodniach przerwy.
Rywalem naszego zespołu była drużyna Włókniarza Leśna, która była żądna rewanżu za porażkę
jesienią w Ścinawie 5:0.
Mecz w Leśnej nie należał do najłatwiejszych czego można się było spodziewać.
Zaczęło się jednak dobrze dla naszego zespołu w 21 minucie Patryk Obiała wykorzystał
jedenastkę i po 21 minutach gry prowadziliśmy 0:1.
Radość nie trwała jednak długo bowiem w 32 minucie meczu Włókniarz wyrównał na 1:1,
zdobywcą gola był Konrad Kalka. W drugiej połowie meczu żadna z drużyn nie przechyliła szali
zwycięstwa na swoją korzyść i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
Odra po tym meczu z dorobkiem 29 punktów zajmuje 11 miejsce w tabeli.
Następny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę 1 maja o godz. 17:00 z Apisem Jędrzychowice w Ścinawie.

Zespół Odry wystąpił w następującym składzie:

1 Dawid Konopka, 8 Dawid Trawka (70′), 3 Dawid Seta, 15 Rafał Rytkowski, 55 Pedro Motta Rodrigues,
88 Damian Maślej, 22 Robert Dziedzina, 7 Damian Cichuta, 77 Marcin Cichuta, 99 Dawid Boguń, 10 Patryk Obiała