Remis Zamiast Wygranej !

22 października 2018 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Już od pierwszych minut tego spotkania było widać że będzie to mecz pełny walki, ale najwięcej emocji było dopiero
w drugiej połowie tego meczu, w pierwszej odsłonie nie stworzyliśmy sobie zbyt dużo dogodnych sytuacji,
ale sama
gra rozgrywanie piłki było na dobrym poziomie, najlepsza okazja do strzelenia gola w pierwszej połowie była po akcji
Damiana Cichuty prawą stroną boiska,  który wszedł w pole karne i dośrodkował idealnie na głowę Mateusza Łodeja,
strzał z okolic piątego metra broni jednak bramkarz Orkana, do przerwy 0:0. Początek drugiej połowy to całkowite
cofnięcie się zespołu gospodarzy i czekanie na kontry, a Odra  rozgrywała piłkę w środku pola próbując sforsować
skomasowaną obronę Orkana,  udało się to dopiero w 60 minucie meczu, kiedy to po jednej z akcji lewą stroną boiska
Damian Smolny podaje piłkę wzdłuż 5 metra do wbiegającego Patryka Długosza, a ten umieszcza piłkę w siatce,
niestety radość trwała krótko, minutę później drugą żółtą kartką zostaje ukarany
Mateusz Łodej w konsekwencji
czerwona, i musi opuścić boisko, kartki w obu przypadkach za uwagi do sędziego,
przy drugiej niesłusznie, chyba
 sędziego też poniosły emocje w tym spotkaniu, które od samego początku
były nie małe, w 70 minucie grając
w osłabieniu przeprowadzamy bramkową akcję, tym razem Patryk Długosz asystuje, wykłada piłkę  dla Damiana
 Cichuty, a ten strzela w prawy dolny róg bramki, i prowadzimy już dwoma golami, 3 minuty później zawodnik Orkana
otrzymuje czerwoną kartkę,  i siły się wyrównują, wtedy następuje dekoncentracja zespołu Odry, w 77 minucie tracimy
bramkę po błędzie linii obrony, która stanęła licząc na spalonego, tylko że sędzia puścił akcję, i sam na sam znalazł się
z naszym bramkarzem zawodnik gospodarzy, Orkan łapie bramkę kontaktową, a Grzegorz Lichwa  chwilę później drugą
żółtą kartkę, wdając się w kłótnie z zawodnikami Orkana, i znów gramy w osłabieniu, następna kara przychodzi dla Odry
 już 4 minuty później, kiedy to wydawało się że w niegroźnej sytuacji Konrad Skóra bez problemu złapie piłkę, niestety
 popełnia błąd i wypuszcza piłkę z rąk, a z prezentu korzystają gospodarze zdobywając gola na 2:2.  W ostatniej minucie
spotkania mieliśmy jeszcze piłkę meczową, tyle że z dobrego dośrodkowania nie skorzystał Michał Piechuta, fatalnie pudłując
z okolic 5 metra od bramki gospodarzy.

Mecz kończy się remisem, ale remisem na własne życzenie, przewagę 2 goli na które pracował zespół przez 70 minut
meczu, traci w zaledwie sześć minut, można było ten mecz wygrać, ale trzeba było oprócz dobrej gry zachować
koncentracje i zimne głowy do końca spotkania,  a tak musimy się zadowolić 1 punktem.