Skuteczny Gryf Wygrywa

2020-11-08 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

W dniu dzisiejszym Odra-Total Ścinawa przegrywa spotkanie na własnym boisku z zespołem
Gryfa Gryfów Śląski 1:3.
Gryf zaatakował od pierwszej minuty, a w drugiej mógł już się cieszyć z prowadzenia 0:1
po golu Tomasza Cieślaka. Wyrównanie z rzutu wolnego dał Odrze Patryk Obiała w 25 minucie meczu.
Odra przeważała miała więcej sytuacji do zdobycia gola, ale to goście w dzisiejszym meczu
byli zabójczo skuteczni.
W 30 minucie ponownie objęli oni prowadzenie po strzale z dystansu Mariusza Malarowskiego.
Gryf w drugiej połowie już tylko skupiony na obronie wyniku czekał na możliwość gry z kontry.
Po jednym z ataków wywalczyli rzut rożny, który przyniósł im 3 gola, strzelcem Szramowiat.
Odra w posiadaniu piłki miała optyczną przewagę, ale nie tylko.
Kilkanaście stałych fragmentów gry w postaci rzutów rożnych przez całe spotkanie
nie przyniosło zespołowi żadnej korzyści.
To że to nie był dobry dzień dla Odry potwierdził Patryk Długosz nie zdobywając gola z rzutu karnego.
Sytuacje były ale brakło skuteczności czasami też lepszych wyborów, Odra – Gryf 1:3.

Odra wystąpiła w składzie: Kamil Marusiak, Maciej Postoł, Dawid Seta, Dawid Boguń, Dawid Trawka (Marcin Cichuta 61′), Pedro Motta, Damian Cichuta, Robert Dziedzina, Patryk Długosz, Damian Maślej, Patryk Obiała (Kuba Wojciechowski 89′}.