Spotkanie Na Szczycie

Spotkanie Na Szczycie

2019-09-07 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odra Total Ścinawa powalczy już jutro o kolejne punkty w lidze. Tym razem rywalem naszego zespołu będą rezerwy Chrobrego Głogów. 

Chrobry do tej pory z kompletem punktów w tabeli plasuje się na  drugim miejscu, Odra zaś ma stratę trzech punktów do lidera i zajmuje piątą pozycję. Patrząc na historię rozegranych spotkań w 4 lidze pomiędzy Odrą, a Chrobrym bilans jest korzystniejszy dla naszego zespołu. W czterech rozegranych do tej pory meczach trzykrotnie wygrywał nasz zespół. 
W sezonie 2017/18 Odra wygrywa jesienią w Ścinawie 2:1, obydwie bramki dla naszej drużyny zdobył Damian Cichuta. Wiosną  w Głogowie było 3:4, strzelcy goli  kolejno: Damian Cichuta, Michał Piechuta, Patryk Długosz, oraz Mateusz Łodej.
Sezon 2018/19 to wygrana Głogowian 3:0 na własnym terenie, w tamtym meczu nasza drużyna musiała się zmierzyć
z zawodnikami pierwszoligowymi. Rewanż w Ścinawie bardzo udany po golach  
Grzegorza Lichwy, Marcina Cichuty (dwukrotnie) ,oraz Dawida Bogunia wygrywamy 4:2 Jedna z ciekawostek z tego pierwszego spotkania rozegranego jesienią 2017 roku to taka, że w wygranym przez Odrę meczu 2:1, bramkę na 0:1 dla drużyny Głogowian strzelił wtedy zawodnik który występuje obecnie w naszej drużynie Patryk Obiała. 

 

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, mecz drużyn z górnej części tabeli na pewno przyniesie wiele emocji.  Rozpoczęcie spotkania o godzinie 16:00, niedziela 8 września. stadion Miejski
w Ścinawie.

Zapraszamy do kibicowania !