Starcie z Kuźnią Na Remis

07/10/2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Odra Total Ścinawa po bardzo zaciętym meczu zremisowała z Kuźnią Jawor 1:1.

Mecz mógł się podobać pod względem zaangażowania obydwu zespołów i wielu sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie pomimo stworzonych sytuacji żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w siatce. Odra od 51 minuty meczu grała już tylko w dziesiątkę w zaledwie 3 minuty Robert Dziedzina został dwukrotnie upomniany przez sędziego żółtą kartką
w konsekwencji dostał czerwoną i musiał on opuścić boisko.
Ta sytuacja nie wpłynęła negatywnie na zespół w 63 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Damiana Cichutę Odra objęła prowadzenie. Celnym uderzeniem głową po dobrym dośrodkowaniu popisał się Dawid Seta.Ten wynik utrzymywał się aż do 90 minuty meczu, kiedy to celny strzał na naszą bramkę z okolic 11 metra oddał Bartłomiej Pastuła wyrównując na 1:1.  Odra w doliczonym czasie gry strzela bramkę na 2:1, ale sędzia gola nie uznaje dopatrując się spalonego.

Spotkanie w Ścinawie kończy się podziałem punktów, zapraszamy poniżej na skrót z tego meczu