Startuje Liga – Odra Wraca Do Gry !

Startuje Liga – Odra Wraca Do Gry !

2019-03-07 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Czas zacząć piłkarską wiosnę !

Odra-Total Ścinawa po bardzo udanej jesieni zajmuje wysokie 3 miejsce w ligowej tabeli ,          

utrzymanie takiej pozycji na pewno nie będzie łatwe, tym bardziej że zespół do rundy rewanżowej  przystąpi dość osłabiony. Klub bo wiem opuściło kilku zawodników, na wiosnę w naszym zespole nie zagrają już: Marek Dudka, Dominik Plebaniak, Konrad Skóra, Dominik Pazio i Szymon Trawka. 
W dodatku nie wyleczone kontuzje Dawida Sety i Mateusza Łodeja, oraz problemy zdrowotne Grzegorza Lichwy komplikują sytuacje. Zawodnicy którzy zaś wrócili po kontuzjach do treningów nie doszli  jeszcze do pełni formy. Dobra wiadomość jest taka że do zespołu dołączył nowy zawodnik  28 letni napastnik Paweł Łopaciński, który między innymi występował w takich zespołach jak: Iskra Kochlice, Grom Gromadzyń-Wielowieś, oraz UKS Huta Przemków.

Rundę rewanżową rozpoczynamy w Grębocicach meczem z tamtejszą Spartą. Gospodarze  po nie udanej jesieni walczą
o utrzymanie się w 4 lidze. 
Sparta jest w trudnej sytuacji, zajmuje dopiero 13 pozycję w tabeli, mając zaledwie 9 punktów,  które zdołali wywalczyć dopiero w trzech ostatnich spotkaniach rundy jesiennej.

W 4 lidze Odra ze Spartą grała już trzykrotnie i nie były to łatwe mecze. Na jesieni w naszym pierwszym sezonie 2017/2018 przegraliśmy w Grębocicach 0:5. Na wiosnę dzięki show Patryka Długosza, i po jego trzech trafieniach wygraliśmy 3:2. 
W obecnym sezonie 2018/19 w meczu pierwszej kolejki na własnym boisku w Ścinawie  odnieśliśmy skromne zwycięstwo 1:0, po golu Mateusza Łodeja.

Zapowiada się ciekawe spotkanie na które zapraszamy wszystkich kibiców.
Sobota 9 Marca 2019, godz. 15:00 – Grębocice. ul Szkolna 2