Trzy Punkty Dla Karkonoszy

19 sierpnia 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Bardzo dobrze ułożyło się spotkanie gospodarzom,  już w drugiej minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową skierował do naszej bramki Mateusz Czerwiński i Karkonosze Jelenia Góra prowadziły z Odrą Total Ścinawa 1:0.

W odpowiedzi Damian Cichuta strzela z okolic 16 metra od bramki Karkonoszy tylko w boczną siatkę. Zespół z Jeleniej Góry rozgrywał bardzo dobry mecz i tylko dzięki dobrej postawie naszego bramkarza, który kilkakrotnie popisał się dobrymi interwencjami, między innymi broniąc rzut karny, wynik nadal się nie zmieniał. Jedną z niewielu dobrych sytuacji Odry
w pierwszej części miał Damian Smolny, dużo nie zabrakło aby po jego
uderzeniu głową przelobował bramkarza Karkonoszy. Niestety tuż przed przerwą w 43 minucie Czerwiński trafia po raz drugi do naszej bramki  i gospodarze prowadzą już 2:0. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie gra Odry wyglądała lepiej, ale rywal często odgryzał się szybkimi atakami stwarzając duże zagrożenie pod naszą bramką. Najlepszą sytuację na złapanie kontaktu w meczu miał Damian Cichuta, który oddał strzał z siedmiu metrów od bramki rywali ale nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy. Ta sztuka udaje się dopiero Patrykowi Obiale w 86 minucie tego spotkania który strzela gola na 2:1. Pomimo wielu prób z jednej i drugiej strony więcej goli przy Złotniczej już nie padło.

Naszemu zespołowi na pewno brakło świeżości granie dwóch spotkań w ciągu trzech dni to chyba nie jest najlepszy pomysł, brakło czasu na regenerację. Pomimo tego nie był to zły mecz w wykonaniu naszej drużyny
w szczególności
w drugiej połowie. W Odrze trzeba wyróżnić grę przede wszystkim Grzegorza Pyzio, który bronił jak lew swojej bramki. a w drużynie gospodarzy na uznanie zasługuje gra Mateusza Czerwińskiego, oraz Oskara Gizińskiego. Gratulujemy Karkonoszom Jelenia Góra zwycięstwa bo bez wątpienia z przebiegu całego spotkania na pewno zasłużyli na trzy punkty.