Trzy Punkty Odjechały do Strzegomia !

27 sierpnia 2018 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

W Niedzielę (26.08.2018) przed rozpoczęciem meczu na stadionie Miejskim w Ścinawie, pomiędzy  Odrą-Total Ścinawa, a AKS Strzegom,  minutą ciszy uczczono pamięć po tragicznej śmierci ojca naszych dwóch zawodników, Damiana i Marcina Cichuty.

Spotkanie w pierwszej połowie miało dość wyrównany przebieg,  goście rozpoczęli od ataków na naszą bramkę, ale później byli bardziej przyczajeni na swojej połowie, i po odbiorach piłki wyprowadzali groźne kontry,  ,a po jednej z nich dośrodkowanie Migalskiego z lewej strony boiska wykorzystał Dmytra Shevchenko kierując piłkę już do pustej bramki i było 0:1. Odra próbowała konstruować akcje ale dobrze zorganizowana defensywa gości nie pozwalała naszym zawodnikom na zbyt wiele, kilka strzałów z dystansu oddał P. Długosz, ale nie udało mu się wpisać na listę strzelców.
Po pierwszych 45 minutach, mimo straconej bramki, mogło by się wydawać że jest szansa na dobry wynik w drugiej połowie meczu, po zmianie stron największe zagrożenie bramki przeciwnika to strzały oddane po dośrodkowaniach głową, ale albo mijały bramkę, lub były zbyt lekkie aby zmusić do kapitulacji bramkarza gości, w 60 minucie zdobywa bramkę Sadowski na 0;2, a 8 minut później jest już 0:3, na listę strzelców wpisuje się Migalski,i od tej pory goście mieli ten mecz pod kontrolą. Zasłużona wygrana piłkarzy ze Strzegomia, drużyny aspirującej do gry w 3 lidze. AKS utrzymuje pozycję lidera i wydaje się że nie odda tego miejsca do końca sezonu.
Odra przegrywa pierwszy mecz w sezonie, ale wstydu nie przynosi.