Trzy Punkty Odjechały do Strzegomia !

Trzy Punkty Odjechały do Strzegomia !

2018-08-27 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

W Niedzielę (26.08.2018) przed rozpoczęciem meczu na stadionie Miejskim w Ścinawie, pomiędzy  Odrą-Total Ścinawa, a AKS Strzegom,  minutą ciszy uczczono pamięć po tragicznej śmierci ojca naszych dwóch zawodników, Damiana i Marcina Cichuty.

Spotkanie w pierwszej połowie miało dość wyrównany przebieg,  goście rozpoczęli od ataków na naszą bramkę, ale później byli bardziej przyczajeni na swojej połowie, i po odbiorach piłki wyprowadzali groźne kontry,  ,a po jednej z nich dośrodkowanie Migalskiego z lewej strony boiska wykorzystał Dmytra Shevchenko kierując piłkę już do pustej bramki i było 0:1. Odra próbowała konstruować akcje ale dobrze zorganizowana defensywa gości nie pozwalała naszym zawodnikom na zbyt wiele, kilka strzałów z dystansu oddał P. Długosz, ale nie udało mu się wpisać na listę strzelców.
Po pierwszych 45 minutach, mimo straconej bramki, mogło by się wydawać że jest szansa na dobry wynik w drugiej połowie meczu, po zmianie stron największe zagrożenie bramki przeciwnika to strzały oddane po dośrodkowaniach głową, ale albo mijały bramkę, lub były zbyt lekkie aby zmusić do kapitulacji bramkarza gości, w 60 minucie zdobywa bramkę Sadowski na 0;2, a 8 minut później jest już 0:3, na listę strzelców wpisuje się Migalski,i od tej pory goście mieli ten mecz pod kontrolą. Zasłużona wygrana piłkarzy ze Strzegomia, drużyny aspirującej do gry w 3 lidze. AKS utrzymuje pozycję lidera i wydaje się że nie odda tego miejsca do końca sezonu.
Odra przegrywa pierwszy mecz w sezonie, ale wstydu nie przynosi.

Skład Odra-Total Ścinawa
12. Grzegorz Pyzio, 3. Dawid Seta, 8. Dawid Trawka,11. Damian Smolny (K)
15. Marcin Gołębiowski, 20. Mateusz Łodej, 22. Patryk Długosz, 29. Karol Pyzio
33. Dominik Plebaniak, 55. Damian Maślej, 88. Dominik Pazio
Rezerwowi
1. Konrad Skóra, 7. Michał Piechuta, 10. Marek Dudka, 17. Grzegorz Lichwa
25. Szynon Trawka, 27. Bartłomiej Cichy, 77. Kacper Podgórski