W 7 KOLEJCE ODRA PRZEGRYWA Z KARKONOSZAMI JELENIA GÓRA

26 września 2017 Wyłącz przez Jacek Wołoch
Udostępnij

W pierwszej połowie przeważali gospodarze i kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. W 12. minucie Daniel Gałach otworzył wynik meczu. Asystą przy tym trafieniu popisał się Oskar Giziński. Dwie minuty później Gałach mógł ponownie wpisać się na listę strzelców, ale trafił w słupek. Na miejscu był Bartosz Poszelężny, który zanotował skuteczną dobitkę.

W drugiej połowie zawodnicy Odry wyszli na boisko z zamiarem odrobienia strat. Karkonosze cofnęły się i wyprowadzały groźne kontrataki. Gola kontaktowego dla Odry zdobył Mateusz Łodej. Jeleniogórzanie w odpowiedzi wyprowadzili groźną kontrę po której powinni zdobyć kola. Daniel Gałach pędził kilkadziesiąt metrów będąc sam przed bramkarzem Odry. Wracający obrońca zahaczył napastnika Karkonoszy tuż przed polem karnym.
Miało to spore znaczenie, bo w szeregi jeleniogórzan wdarła się niepewność, którą z premedytacją wykorzystali goście. W 72. minucie pięknym strzałem do remisu 2:2 doprowadził Damian Cichuta.

Karkonosze Jelenia Góra – Odra Ścinawa 4:2 (2:0)
bramki: Gałach x2 (12′ i 76′), Poszelężny x2 (14′ i 90′ k) oraz Łodej 63′ i Cichuta 72′