Wygrana Odry – Kluczowa 90 minuta !

16 września 2018 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Nie łatwą przeprawę miała Odra w Bolesławcu    w meczu z BKS-em.  Nikt się chyba nie spodziewał że to będzie tak ciężkie spotkanie,  a gola zdobędziemy dopiero w ostatniej minucie meczu. Pierwsza połowa była dość wyrównanym spotkaniem, twarda gra obu drużyn, duża ilość  dośrodkowań i walki  w powietrzu, kilka prób strzałów z dystansu. Najlepszą sytuacja  w pierwszej połowie mieli gospodarze, ale zawodnik BKS-u z 5 metrów nie zdołał  pokonać naszego bramkarza. W drugiej połowie meczu zaznaczyła się  już przewaga Odry, im bliżej było do końca spotkania tym coraz częściej nasilały się ataki na bramkę gospodarzy, a gra do samego końca o 3 punkty zaprocentowała w ostatniej minucie podstawowego czasu gry, gdy nasz zawodnik był łapany w polu karnym przez obrońcę BKS-u, co nie umknęło uwadze bocznego sędziego, główny arbiter po konsultacji z bocznym, podyktował jedenastkę, do piłki podszedł Damian Cichuta, uderzył ale jego strzał broni bardzo dobrze spisujący się w całym meczu bramkarz BKS-u, na nasze szczęście  piłki nie łapie tylko ją odbija, a ona trafia  pod nogi naszego zawodnika, druga próba już udana, i obejmujemy prowadzenie, Sędzia doliczył 5 minut, ale spotkanie trwało o wiele dłużej, protesty zawodników  i sztabu drużyny z Bolesławca nie mogących się pogodzić z decyzją sędziego  o podyktowaniu rzutu karnego, przedłużyło te spotkanie.. Mecz kończy się wynikiem 0:1, trzy punkty zabieramy do Ścinawy !

Bramka:
Damian Cichuta 90 minuta.
Skład wyjściowy:
Konrad Skóra, Dominik Pazio, Dawid Seta, Grzegorz Lichwa, Dominik Plebaniak, Dawid Trawka , Damian Cichuta , Damian Smolny, Michał Piechuta, Robert Dziedzina, Patryk Długosz