Zaimponowali Skutecznością

20 września 2019 Wyłącz przez Janek-Just
Udostępnij

Mecz Odry Total Ścinawa z Miedzią II Legnica w 3 rundzie Regionalnego Pucharu Polski, to było naprawdę dobre widowisko. Spotkanie toczyło się w szybkim tempie, a obydwie drużyny grały bardzo ofensywnie.

Pierwsi gola zdobyli goście w 32 minucie, ale to nasz zespół miał do tego momentu groźniejsze sytuacje. Dwukrotnie Patryk Długosz, najpierw po jego uderzeniu piłka obija poprzeczkę, a w drugiej akcji słupek. Miedź w 57 minucie odskakuje na dwa gole, a Odra zaczyna gonić wynik. Udaje się to w ostatnim kwadransie gry. Najpierw Damian Cichuta pokonuje bramkarza gospodarzy w 78 minucie meczu. Kilka minut później Miedź ponownie odskakuje na dwie bramki. Ten fakt jednak nie podłamuje naszego zespołu  i chyba Miedź takiej odpowiedzi się nie spodziewała. Patryk Obiała zostaje ścięty w polu karnym, a jedenastkę w 85 minucie pewnie wykorzystuje Robert Dziedzina, Minutę później jest już remis 3:3, Patryk Obiała doprowadza do konkursu rzutów  karnych.
Skuteczność w tym elemencie gry obydwu zespołów była imponująca. Rozstrzygnięcie padło dopiero w 12 serii rzutów karnych, w których ostatecznie lepsi okazali się goście wygrywając 11:12.

Dziękujemy naszemu zespołowi  za walkę i wiarę w dobry wynik do samego końca.

Bramki Dla Miedzi Zdobyli:

32′ Cyprian Poniedziałek
57′ Sebastian Taranek
82′ Aleksander Rokosz