Zwycięski Finisz Odry

2020-10-29 Wyłącz przez Janek-Just
Spread the love

Odrą Total Ścinawa rozegrała w środę w Jaworze zaległy mecz 13 kolejki 4 ligi KD z Kuźnią.
Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana i zakończyła się remisem 1:1. Bramkę dla gospodarzy
zdobył Kacper Chudzik w 22 minucie, a wyrównał 7 minut później strzałem z dystansu Patryk Obiała.
W drugiej części meczu gospodarze zmusili nasz zespół do większego wysiłku.
Kuźnia miała okres przewagi który udokumentowała bramką zdobytą w 55 minucie, strzelcem Dariusz Czaja.
Odra przetrwała napór gospodarzy i ostatnie 10 minut meczu należało już
do nich. W 81 minucie piłkę wyrzuconą z autu przez Roberta Dziedzinę przedłużył Dawid Seta a ta spadła na 5 metr pod nogi Damiana Maśleja, który wyrównał na 2:2. Była ostatnia minuta regulaminowego czasu gry kiedy to Patryk Długosz został ścięty przez obrońcę gospodarzy w polu karnym.
Sędzia podyktował rzut karny, a skutecznym wykonawcą był sam poszkodowany. W ten sposób Odra wywozi

z Jawora 3 punkty po bardzo ciężkim meczu. – Gratulacje dla całego zespołu!

Bramki Kuźnia: Kacper Chudzik 22′ Dariusz Czaja 55′
Bramki Odra: Patryk Obiała 29′ – as. Damian Cichuta, Damian Maślej 81′ – as Dawid Seta, Patryk Długosz 90′