Zwycięstwo nad Siedliskami, Tadla uhonorowany

24 kwietnia 2017 Wyłącz przez Jacek Wołoch
Udostępnij

Po ostatniej przegranej z Hutą Przemków ( 2:0 ), podopieczni Tomasza Wołocha wzięli sobie do serca tą porażkę i twardo postawili na poprawę gry i walkę o punkty.   Samo spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla gospodarzy, którzy najpierw mieli swoją sytuacje na wyjście na prowadzenie, a później stracili bramkę. Siedliszczanie nie byli w stanie utrzymać prowadzenia. Odra jeszcze przed przerwą wyszła na prowadzenie, którego nie oddała po przerwie. Litości nad rywalem nie mieli miejscowi, którzy wykorzystali słabszy dzień gości i pewnie wygrali 7:1. Jeszcze zanim rozpoczęło się spotkanie to na stadionie Odry byliśmy świadkami miłej uroczystości. Za wieloletnią grę w barwach ścinawskiego klubu został uhonorowany Przemysław Tadla, który z rąk burmistrza Ścinawy- Krystian Kosztyła, prezesa klubu- Jacek Wołoch i członka zarządu- Grzegorz Boguń odebrał szklaną piłkę, szalik klubowy oraz proporczyk i pamiątkową odznakę MKS ,,ODRA-TOTAL” Ścinawa.

Bramki dla Odry strzelili: Jakub KRUK(3), Damian SMOLNY, Kewin SMERECZYŃSKI, Marcin SOWIECKI, bramka samobójcza – Krzysztof BIENIA.